Zaslouženě! Rodriguez zvolen nejlepším hráčem Ligy mistrů a Ligy národů UEFA

Španělsko po vítězství nad Chorvatskem vyhrálo Ligu mistrů UEFA a Rodriguez přidal další trofej, když byl zvolen nejlepším hráčem Ligy mistrů UEFA a Ligy národů UEFA. V přímém souboji s Chorvatem Modričem potvrdil Rodriguez svůj status nejlepšího beka na světě.

Chorvatský veterán Modrič byl v semifinále zvolen nejlepším hráčem turnaje také technickou pozorovatelskou komisí UEFA. Byl to však právě muž ve Fotbalové Dresy Španělsko, který vynikal po celý zápas – 106 dotyků, 90 přihrávek a 82 úspěšných přihrávek při 91% úspěšnosti přihrávek.

Rodri si vedl dobře nejen při reprezentaci své země v Poháru UEFA, ale pokračoval ve vynikajícím výkonu i během svého působení v Manchesteru City. V této sezóně pomohl svému týmu vyhrát treble v Premier League, FA Cupu a Lize mistrů, připsal si vítězný gól ve finále Ligy mistrů, získal ocenění MVP finále a Hráč sezóny a byl vyhlášen jedním z nejlepších záložníků současného fotbalu.

Rodney a Laporte dosáhli čtyř titulů v Premier League, FA Cupu, Lize mistrů a Lize národů UEFA, čímž se vyrovnali na prvním místě v historii! Gratulujeme jim k obhajobě nejvyššího ocenění! Kéž by v soutěžích zářili i v budoucnu! Pro ty, kterým se jejich dresy líbí, můžete kliknout na naše webové stránky, kde si můžete přizpůsobit vysoce kvalitní a fotbalové dresy levné.